Modelovanie golfových ihrísk

Vytvoríme vám komplexný 3D model vášho domovského golfového ihriska

You should install flash player...

Náš tím pre vás vytvorí dokonalú virtuálnu realitu z ľubovolného už existujúceho golfového ihriska alebo z ihriska, ktoré je ešte iba v štádiu návrhu.

Pri hre na golfovom trenažéri spoznáte vašu klubovňu, každú jamku, každý grín, každú prekážku a dokonca vás obklopíme zvukmi prírody, ktoré poznáte z vášho ihriska.
Vo vetre sa pohybujúce stromy, tráva, oblaky plávajúce na oblohe, či žblnkajúci potôčik vám pripomenie príjemné chvíle strávené v lete na vašom ihrisku.

Hrou na trenažéri na "vašom" 3D ihrisku zrazu zažijete pocity, ktoré vám na iných trenažéroch neboli vôbec známe.

Kvalita hry, tréningu a zábavy pri hre na trenažéri sa spojením vnímania perfektnej simulácie s vnímaním vám známych detailov vášho ihriska dostáva na technologicky novú úroveň, úroveň 21. storočia.

Celosvetová prezentácia vášho ihriska

Zhotovený 3D model ihriska sa stáva súčasťou databázy ihrísk, ku ktorej majú bezplatný prístup všetci naši klienti. Preto sa tento rozšíri celosvetovo už v priebehu niekoľkých dní.
Na tomto ihrisku si zahrajú tisícky golfových nadšencov, pred ktorými sa objaví nová výzva – zopakovať dobrý výsledok z virtuálneho ihriska na vašom reálnom ihrisku.
3D model bude obsahovať billboardy, ktoré hráčom poskytnú kontaktné informácie na vaše reálne golfové ihrisko.
Počas hry sa budú nad ihriskom vznášať lietajúce balóny s logom vášho rezortu a odkazmi na vašu internetovú stránku.

Zoznámenie sa s vaším ihriskom už pred jeho prvou návštevou

Súčasťou dodávky sú aj videosúbory s preletmi nad vaším ihriskom a nad každou jeho jamkou. Tieto videá si môžete umiestniť na váš WEB a vaši klienti získajú detailnú predstavu o ihrisku.
Už pred jeho návštevou si zákazníci zvolia stratégiu hry a budú u vás dosahovať dobré výsledky hneď pri prvej hre.

Každá jamka vášho ihriska v iPhone alebo Smartphone

Golf course in your SmartPhone

Celosvetovo technologicky prevratnou novinkou je, že vaši klienti si budú môcť uložiť tieto videosekvencie do svojho obľúbeného iPhonu a počas letnej hry u vás na reálnom ihrisku majú svojho digitálneho "kedíka" stále vo svojom vrecku!

Dodáme vám interaktívny nástroj pre váš osobný počítač, ktorý sa bude líšiť od hry na golfovom trenažéri iba tým, že údery nebudete vykonávať vašimi palicami v hracom priestore simulátora, ale na vašom počítači a to počítačovou myškou.
Tento program poskytnete vašim klientom, ktorí si budú môcť naštudovať stratégiu hry doma ešte pred začiatkom turnaja na vašom reálnom ihrisku.

Obsah dodávky:


Vývoj 3D hier

Okrem vývoja softvéru pre golfový simulátory pracujeme aj na počítačovej hre a softvéri pre digitalizáciu golfových ihrísk.

Galéria skrínšotov

CreativeGolf3D Screenshot
CreativeGolf3D Screenshot
CreativeGolf3D Screenshot
CreativeGolf3D Screenshot
CreativeGolf3D Screenshot
CreativeGolf3D Screenshot
CreativeGolf3D Screenshot
CreativeGolf3D Screenshot
CreativeGolf3D Screenshot
CreativeGolf3D Screenshot
CreativeGolf3D Screenshot
CreativeGolf3D Screenshot

Video galéria

Oxfordshire
Moliets
Kitzbühel
Black Stork