Creative Golf

Creative Golf

Hru gentlemanov si teraz môžete užiť aj v pohodlí domova, či vášho obľúbeného indórového golfového strediska. Firma DATAcrea ponúka plne imerzný golfový simulátor Creative Golf, ktorý Vás vtiahne do hry na dlhé hodiny. Trénovať môžete nielen na vašom zdigitalizovanom domovskom ihrisku, ale aj prostredníctvom zábavného golfu s rozbíjaním okien. Všetko sa dozviete na:

Vytvoríme vám komplexný 3D model vášho domovského golfového ihriska

Náš tím pre vás vytvorí dokonale uveriteľnú virtuálnu realitu z ľubovoľného golfového ihriska. Pri hre na golfovom trenažéri spoznáte každú jamku, grín či prekážku. Hrou na trenažéri na vašom 3D ihrisku zrazu zažijete pocity, ktoré Vám doteraz neboli vôbec známe.

Celosvetová prezentácia vášho ihriska

Virtuálny model ihriska sa stáva súčasťou celosvetovej databázy, preto je tou pravou reklamou pre vás a vaše ihrisko. Golfoví nadšenci z celého sveta si budú chcieť zopakovať dobrý výsledok z virtuálneho sveta na vašom reálnom ihrisku.

Vaše ihrisko stále vo vašom vrecku

S aplikáciou vyvinutou presne pre Vaše ihrisko budete mať všetko potrebné stále so sebou. Prehliadnite si ihrisko, objavte prekážky ktoré Vás čakajú na ďalšej jamke a skóre zapisujte priamo do smartfónu.

Zoznámte sa s vaším ihriskom už pred jeho prvou návštevou

Súčasťou dodávky sú aj videosúbory s preletmi nad vaším ihriskom a nad každou jeho jamkou. Tieto videá si môžete umiestniť na váš WEB a vaši klienti získajú detailnú predstavu o ihrisku. Už pred jeho návštevou si zákazníci zvolia stratégiu hry a budú u vás dosahovať dobré výsledky hneď pri prvej hre.